Головна » 2013 » Травень » 13 » День Перемоги
День Перемоги

Ніхто не забутий, ніщо не забуто…Під такими ліричними строками 8 травня у Полтавській загальноосвітній школі № 23 пройшов виховний захід для учнів 9-х класів,присвячений вшануванню 68-річниці від Дня Великої Перемоги радянських військ над фашистською Німеччиною.Вчителі Шебітько Ірина Іванівна та Зозуля Ольга Олександрівна відкрили ті чорні сторінки минулих подій,які до сих пір тривожать душі та серця не лише тих,хто це пройшов та пережив,хто боровся не за власні життя,а за наше майбутнє,але й нас, нинішню молодь,яким подароване щасливе сьогодення!
Дев’ятикласники продивилися фільм про німецькі концтабори,у яких перебували наші солдати та мирні жителі,про те,яким тортурам вони піддавалися!Класні керівники це доповнили надзвичайно насиченою розповіддю,фотографіями тих подій.Юнаки та дівчата були вражені фактами,які їм було розкрито,побаченими кадрами,емоційно відреагували на зачитаний Іриною Іванівною останній та єдиний лист, написаний радянською дівчиною своєму батькові із стін фашистської колонії,в якому вона розкрила всі нюанси та трагічну прозу перебування там.Останні її слова – прохання помститися за всіх, хто поліг на Батьківщину…В деяких країнах відмовляються святкувати День Перемоги,вважаючи,що вона була здобута невиправдано високою ціною,для нас,українців,це також «день скорботи» і не лише 9 травня,а кожного дня ми низько кланяємося тим,хто віддав своє життя заради нації,тим,хто подарував нам сьогоднішній день.Велика шана усім Ветеранам Великої Вітчизняної Війни!
Категорія: Новини Школи | Переглядів: 332 | Додав: brown | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2013  »