Головна » 2015 » Травень » 6 » Виставка-конкурс художніх виробів "Українська писанка"
Виставка-конкурс художніх виробів "Українська писанка"

«Українська писанка, Як дитяча пісенька. Як бабусина казка,Як матусина ласка.» Писанка — символ України, національне культурне надбання, котре репрезентує неповторну сутність українського народу та нерозривну єдність з попередніми поколіннями. З метою залучення школярів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури, на початку квітня, 09.04.2015 р.,  в Плотавській загальноосвітній  школі І – ІІІ ступенів №23 було проведено виставку-конкурс художніх виробів «Українська писанка …» У заході взяли участь всі учні школи, від 1 до 11 класів. Діти разом з батьками, класними керівниками продемонструвати різноманітні техніки розпису писанок. На конкурсі було представлено писанки , котрі відповідали усім вимогам і традиціям українського писанкарства, так і абсолютно оригінальні писанки, скажімо, розфарбовані звичайнісіньким лаком для нігтів чи то оздоблені різноманітними декоративними камінцями. Такий незвичайний формат конкурсу не обмежував учасників у прояві їхньої індивідуальності та фантазії.  Правду кажуть, що писанка — це шедевр мініатюрного мистецтва, в якому людина відображає усі сторони свого життя — історію, звичаї, традиції, вірування, естетичні уявлення, поетичні бажання та власні мрії. Цю думку підтверджує і різномаїття сюжетних композицій та неповторність кольорових гам, представлених на виставці. Сподіваємось, що ця виставка-конкурс — це етап у відновленні і збереженні традицій українського писанкарства, що в майбутньому учні  ще не раз потішать нас надзвичайними витворами, у які вони вкладають новизну світосприймання та індивідуальну безпосередність.

Категорія: Новини Школи | Переглядів: 155 | Додав: brown | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2015  »