Головна » 2014 » Лютий » 14 » Зустріч з воїнами - інтернаціоналістами.
Зустріч з воїнами - інтернаціоналістами.
12 лютого, напередодні відзначення 25-річчя виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан та вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав, в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №23 відбулася зустріч з воїнами – інтернаціоналістами : кавалером двох орденів Червоної Зірки та ордена за Мужність, полковником Кудряшовим Михайлом Михайловичем, кавалером двох орденів Червоної Зірки , полковником запасу Пугачем Миколою Івановичем. Ця зустріч - данина пам'яті всім, хто був причетний до героїчної і трагічної афганської війни, що тривала у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна.Втрати молодих життів на афганській війні чорним смерчем пронеслася над просторами України.Це горе ніколи не відболить, не виплачеться - доки житимуть батьки, брати і сестри, вдови та діти, підступно вбитих у горах і долинах Афганістану, синів України. Наші гості пройшли випробування Афганістаном. Дехто з них не стримував сліз, переглядаючи відеоролик «Відлуння Афганської війни», який на основі фотодокументів створили учні нашої школи. З великим болем розповіли Михайло Михайлович та Микола Іванович про те, що ця жахлива десятилітня афганська війна забрала кращі роки молодих хлопців, їхнє здоров’я, тисячі життів. Ми схиляємо голови в знак пам’яті про тих, хто не повернувся із гарячих точок.Учням школи гості побажали, щоб діти ніколи не були ні свідками, ні учасниками жодних бойових дій, воєнних конфліктів. Щоб зростали під мирним небом у любові до своєї незалежної Батьківщини.
Категорія: Новини Школи | Переглядів: 153 | Додав: brown | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »